• Dr.Dyt.Rabia Nur Kocamış


    

  Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 3. Olarak başarı ile mezun olan Diyetisyen Rabia Nur Kocamış Başkent üniversitesinde 2018 yılında Yüksek lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak  ''uzman diyetisyen'' ünvanı almıştır. Ardından Doktora çalışmalarına başlayarak 2023 yılında Doktora eğitimini tamamlayarak ''Doktor Diyetisyen'' ünvanını alıp anti-inflamatuvar diyet ve beslenme alanında çalışmalarına aktif olarak devam etmektedir.

  Eğitimi süresince Ankara Numune eğitim ve araştırma, Atatürk (Yıldırım Beyazıt Üniversitesi), Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanelerinde çalışmalarda bulunduktan sonra sırası ile Özel 19 Mayıs Hastanesi ve Özel Ortadoğu Hastanesi beslenme ve diyet bölümünde kadrolu olarak görev yapmıştır. Uzm.Diyetisyen Rabia Nur Kocamış aynı zamanda Türkiye Diyetisyenler Derneği (TDD) üyesidir.

  Dr.Dyt. Rabia Nur Kocamış çalışmalarına daha verimli devam edebilmek adına 2018 yılında kurduğu beslenme ve diyet ofisinde devam etmektedir. Sağlıklı beslenme ve uzun dönemde sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline dönüştürmeyi hedefleyen bir yaklaşım benimsemektedir.

  Bilgi ve randevu almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
  Mobil: 0553 333 21 15
  e-posta: rabianurkocamis@hotmail.com
  instagram/dyt.rabianurkocamis
  Ankara Diyetisyen